Bingobet Canlı Destek

Bingobet sitesi iletişim konusunda, kullanıcıların karşısına alternatif seçenekleri çıkarmaktadır. Kullanılan aktif seçeneklerinin arasında, bingobet canlı destek uygulamasının bulunduğu görülecektir. Sohbet özellikli görüşme imkanının yaratıldığı bir bölümü işaret etmektedir. Canlı destek hattının kullanılması konusunda tercihte bulunacak şahıslar, sadece bingobet sitesi üyeleri olacaktır. Üye olmadan, bu bölüm üzerinden müşteri hizmetleri temsilcileri aracılığı ile yardım alınması, görüş, öneri belirtilmesi ya da herhangi bir bingobet şikayet konusunun gündeme getirilmesi söz konusu olmayacaktır.

Bingobet Canlı Destek Nasıl Kullanılır?

Canlı destek hattının kullanımı, yukarıda bahsedildiği gibi, sadece üye olan şahıslara yönelik bir uygulama olarak karşınıza çıkacaktır. Canlı destek  hattını kullanabilmeniz için, bingobet yeni giriş adresi üzerinden, bingobet giriş işlemini gerçekleştirmeniz, site ana sayfasını ekranlara yansıtmanız gerekecektir. Önünüzde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Bir seçenek giriş bölümünü tercih etmeniz, kullanıcı adı ve şifre bilgilerini yazmak suretiyle, siteyi kendi profil bilginiz ile açmanızdır.

İkinci seçenek, ana sayfa sağ alt köşede bulunan canlı destek bağlantı penceresini açmanız, adınızı, elektronik posta adresinizi ve kullanıcı adınızı boş bırakılan bölümlere girmenizdir. Bu bölümleri doldurup, doğru bilgi girdiğinizden emin olduktan sonra, en altta bulunan mavi renkli görüşmeye başla şeklindeki butona basmanız, sohbet ortamında görüşmenin başlayacağı gerçeğini ortaya çıkaracaktır.

Bingobet Canlı Destek Çalışma Saatleri

Müşteri hizmetleri temsilcilerinin sohbet ortamında görevlendirildiği canlı destek ekibi, 7 gün ve 24 saat hizmetinizde bulunmaktadır. Bağlantı penceresi açıldığı andan itibaren, bu ifadenin sohbet penceresinin üst bölümünde yer aldığını da göreceksiniz.

Bingobet Canlı Destek Türkçe mi Hazırlanmış?

Bingobet canlı destek hattı, Türkçe dil seçeneği ile hizmet vermektedir. Görüşme penceresini açtığınızda, ekranın sağ alt köşesinden yukarıya doğru uzanan pencerenin karşılama bölümlerinin, Türkçe hazırlandığını göreceksiniz. Adınız bölümü ve elektronik posta adresi bölümü, kullanıcı adı bölümü ve görüşmeye başla butonu Türkçe hazırlanmıştır. Ayrıca bölümleri doldurup görüşmeye başla butonuna bastığınızda, karşınıza gelecek müşteri hizmetleri temsilcisi, sizleri Türkçe dil seçeneğinde karşılayacaktır. Görüşmeler tamamen Türkçe dil seçeneğinde devam edecektir. Türkçe dil seçeneğinin kullanılması konusunda, müşteri hizmetlerinin size bu dil ile hizmet vermesi konusunda, herhangi bir aksaklık yoktur. Kendi dilinizde rahat bir şekilde hizmet almanız mümkündür.1 Yorum

Bir cevap yazın